[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Ponad 100 osób na wigilii dla najuboższych w Dębicy

Ponad 100 osób na wigilii dla najuboższych w Dębicy

[adrotate group="5"]

Na wieczerzy wigilijnej spotkali się podopieczni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy. W ratuszu ponad 100 osób samotnych chorych i starszych łamało się opłatkiem, składając życzenia. Nie zabrakło także tradycyjnego kolędowania i wigilijnych dań. Do 50 osób potrawy zostały zawiezione.

[adrotate group="10"]