Pomoc dla Melani, której mąż zginął w tragicznym wypadku. Została sama z córeczką, niewykończonym domem i kredytem

Mąż pani Melani, Dariusz zginął w tragicznym wypadku. Został przygnieciony przez koparkę. Została sama z małą córeczką, niewykończonym domem i kredytem. Wciąż nie może pogodzić się z tak ogromną stratą, a problemy finansowe dokładają zmartwień młodej kobiecie. Przyjaciółka Pani Melani, Joanna założyła zbiórkę na stronie zrzutka.pl, by dzięki wsparciu ludzi o dobrym sercu nie musiała martwić się chociaż o finanse. Celem jest uzbieranie wspólnymi siłami 25 tys. zł.

Więcej informacji o zbiórce na zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/rdv937

Pomoc dla Melani, której mąż zginął w tragicznym wypadku

„Witam. Dziękuję, że tu jesteś, proszę przeczytaj do końca i jeśli możesz, pomóż. Każda złotówka się liczy.

Chciałabym prosić o pomoc dla mojej przyjaciółki, Melani, która nigdy wcześniej o nic nie prosiła. Zawsze radziła sobie sama, niestety jej świat runął w kilka sekund. Wszystkie plany i marzenia uległy zmianie bezpowrotnie. 25 września tego roku śmiercią tragiczną zmarł Darek, mąż Melani. Osierocił kilkuletnia córeczkę. Darek pomagał znajomym na budowie, niestety został przygnieciony przez koparkę. Mimo trwającej kilka godzin walki jego życia nie udało się uratować. Zostawił żonę i kilkuletnią dziewczynkę, które do dzisiaj nie potrafią pozbierać się po tym wydarzeniu.

Niestety był tez głównym żywicielem rodziny. Razem z Melania wybudowali dom, na który wzięli 100 tys. złotych kredytu. Nagła śmierć Darka niestety ciągnie za sobą konsekwencje finansowe. Moja przyjaciółka została sama z córką, domem w stanie surowym i kredytem, bez oszczędności, które mogłyby choćby na moment poprawić sytuację. Niestety te dwie dziewczyny z dnia na dzień straciły najważniejsza osobę w ich życiu, nie pozwólmy, żeby straciły dach nad głową, na który Darek tak ciężko i zawzięcie pracował!!! Bardzo proszę o jakiekolwiek wpłaty i rozsyłanie zbiórki dalej. Pamiętajcie, dobro zawsze wraca” – pisze Pani Joanna na zbiórce.