Policjantka z Dębicy wywalczyła złoto na mistrzostwach Polski w Gdańsku

Policjantka z Dębicy – sierż. Magdalena Pasko obroniła tytuł Mistrzyni Polski w podnoszeniu ciężarów, udowodniła, że nie ma sobie równych. Zawodniczka klubu Lechia Sędziszów Małopolski, wywalczyła złoto w kategorii +87 kg podczas trwających Mistrzostw Polski Seniorów i Seniorek w podnoszeniu ciężarów w Gdańsku.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski odbyły się 4 czerwca w Gdańsku. Sierż. Magdalena Pasko mówiła, że już podczas przygotowań do mistrzostw nie było łatwo, a kontuzje pleców i barku doskwierały przed i w trakcie zawodów. Trudno było też znaleźć czas na regenerację organizmu. Pomimo tych trudności udało się obronić tytuł i zdobyć po raz kolejny złoty medal mistrzostw. Zawodniczka w dwuboju osiągnęła wynik 201 kg, rwanie – 91 kg, a w podrzucie – 110 kg.

Zwycięstwem sprawiła sobie prezent na obchodzone początkiem czerwca urodziny. Ogromnym wsparciem dla sierż. Magdaleny Pasko są rodzina, przyjaciele, sąsiedzi i koledzy, o których nigdy nie zapomina, a którzy kibicują jej całym sercem. Nie można zapomnieć o trenerze – Mateuszu Błachowiczu, który taktycznie poprowadził start policjantki w turnieju.

źródło: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-debica/wydarzenia/104124,Policjantka-z-Debicy-wywalczyla-zloto-na-Mistrzostwach-Polski-w-Gdansku.html?fbclid=IwAR3gNW-iFLePYFDQA_U1Vwg7SGFYKMO3EC3E7mYCd5Kt6hk5A8swslb9b_U