Podsumowanie ferii zimowych na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu

reklama

Ferie zimowe dobiegły końca. Dla wszystkich osób, które w zimowe dni chciały aktywnie spędzić czas Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przygotował na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu szereg atrakcji i zajęć w wodzie. 

Przez cały okres trwania ferii, nasz basen odwiedziło ponad 5500 osób w tym ok. 3200 dzieci i młodzieży. Podczas ferii obowiązywały łącznie 3 oferty : „Poranne rybki NEMO”, „Aktywny Senior” oraz specjalny bilet na dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dębica, uprawniający do wejścia na basen w godzinach od 9.00 do 13.00 w cenie 2zł za godzinę.

Przez cały okres ferii z naszych promocji skorzystało blisko 2100 klientów, zaś największym zainteresowaniem cieszyła się oferta skierowana do dzieci i młodzieży, z której skorzystało ponad 1800 osób.

Podczas ferii przygotowaliśmy dla wszystkich dzieci i młodzieży trzy programy zajęć, które były prowadzone na basenie od Wtorku do Piątku tj. :  „Gry i zabawy w wodzie” tj.: zabawa z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, zabawy grupowe z wykorzystaniem piłek plażowych, chodzenie po wodzie w kuli. „Zawody w różnych konkurencjach” tj.: mecze piłki wodnej, przeciąganie liny na pontonach, wyścigi na pontonach, skoki do wody oraz „Nauka Pływania” dla grupy zaawansowanej i poczatkującej.

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i tak liczne korzystanie z naszego basenu
w okresie ferii. Dołożymy starań, by w następnym roku ferie zimowe również cieszyły się tak dużym zainteresowaniem i przyniosły wiele uśmiechu i radości.

Dziękujemy

Źródło: GOSiR Gminy Dębica

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/podsumowanie-ferii-zimowych-na-kompleksie-basenow-nemo-w-pustkowie-osiedlu2020-1403.html