„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” dla firm z Gminy Dębica

Już po raz dziewiętnasty Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim zorganizowało prestiżowy konkurs jakim jest „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.

Ocenianych było kilkanaście wskaźników, wśród nich przychody, rentowność, poziom zatrudnienia, dbałość o pracowników, relacje z kontrahentami, sponsoring, innowacje, nakłady na badania i rozwój oraz eksport. Pod uwagę brane były również wyniki audytów, które przez ostatnie tygodnie były prowadzone w przedsiębiorstwach. Do udziału w tegorocznej edycji Konkursu zgłosiło się 119 podkarpackich firm.

W gronie laureatów znalazły się cztery firmy posiadające stoją siedzibę na terenie Gminy Dębica.

W kategorii „FIRMA MAŁA” statuetkę otrzymała MACZKA GROUP Sp. z o.o. Sp.k. z Pustkowa zajmująca się produkcją palników do kotłów grzewczych. Statuetkę w kategorii „FIRMA 30-LECIA” przyznano OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o., który zgarnął dodatkowo wyróżnienie w kategorii „Najlepszy produkt” za CynkoVir Immuno – tabletki do ssania z cynkiem. Z kolei wyróżnieniem w kategorii „NAJLEPSZE USŁUGI” może pochwalić się BAMA LOGISTICS Sp. z o.o. z Kozłowa za międzynarodowy transport chłodniczy. Statuetka w kategorii „EKSPANSJA MIĘDZYNARODOWA” powędrowała do Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Gratulujemy wszystkim laureatom konkursu!

Zdjęcie: png.pl

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/podkarpacka-nagroda-gospodarcza-dla-firm-z-gminy-debica-1854.html