[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Piknik Rodzinny w Latoszynie przyciągnął wielu mieszkańców

Piknik Rodzinny w Latoszynie przyciągnął wielu mieszkańców

[adrotate group="5"]
W niedzielę 26 maja przy kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie odbył się Piknik Rodzinny, pod patronatem wójta gminy Dębicy Adama Pieniążka, starosty powiatu dębickiego Piotra Chęćka oraz burmistrza Dębicy Mateusza Kutrzeby.
W wydarzeniu wzięło udział wiele osób, które chętnie korzystały z przygotowanych na tę okazję atrakcji. Były dmuchańce dla dzieci, wata cukrowa, malowanie twarzy, tatuaże, plecenie warkoczyków, pokazy strażackie i wiele innych atrakcji. Przygotowano stoiska z domowymi ciastami, ciekawe konkurencje oraz gry i zabawy. Były takze występy muzyczne i loteria z nagrodami.
Serdecznie dziekujemy organizatorom oraz uczestnikom za świetną zabawę.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/piknik-rodzinny-w-latoszynie-przyciagnal-wielu-mieszkancow-4111.html

[adrotate group="10"]