Pierwsze sety już rozegrane – rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorek w Dębicy

Drużyny siatkarek przybyły do Dębicy, aby zawalczyć o miejsce na podium. Podczas uroczystej inauguracji mistrzostw powitano 8 najlepszych zespołów z całej Polski, które w najbliższych dniach będą rywalizowały ze sobą na parkiecie Hali Domu Sportu. To nie pierwszy raz, kiedy juniorki zagrają o finał w Dębicy.

Wszystkie mecze można obejrzeć na żywo przez Internet. Wystarczy odwiedzić stronę Debica.TV i włączyć transmisję. Organizatorzy zachęcają także do kibicowania z trybun.

Pierwsze starcia za nami – wczoraj zespoły TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec i VolleyWrocław rozegrały inauguracyjny mecz. W turnieju biorą udział również zawodniczki z MKS SMS Kalisz, które będą broniły tytułu mistrzyń zdobytego w poprzednim roku. Finał tych zmagań zobaczymy już w tę sobotę.

Drużyny biorące udział w mistrzostwach to: Energa MKS Kalisz, ENEA Energetyk Poznań, SMS Solna Wieliczka, UKS Atena Kaman Warszawa, LTS Legionovia Legionowo, GKS Wieżyca, 2011 Politechnika Gdańska Stężyca, TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec i VolleyWrocław.