2 stycznia urodziło się w dębickim szpitalu pierwsze w 2019 r. dziecko z Gminy Dębica. Milena jest córką Państwa Moniki i Łukasza i mieszka w Pustkowie.
Jest już tradycją, że dziecko urodzone jako pierwsze w Nowym Roku odwiedzają władze Gminy. W tym roku gratulacje i drobny upominek dla noworodka złożyli na ręce szczęśliwych rodziców Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Piotr Mączka.
Maluszkowi i jego rodzicom życzymy wszystkiego co najlepsze!
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/pierwsze-dziecko-z-gminy-debica-urodzone-w-2019-r-555.html






