[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Pierwsze dziecko z Gminy Dębica urodzone w 2019 r.

Pierwsze dziecko z Gminy Dębica urodzone w 2019 r.

[adrotate group="5"]

2 stycznia urodziło się w dębickim szpitalu pierwsze w 2019 r. dziecko z Gminy Dębica. Milena jest córką Państwa Moniki i Łukasza i mieszka w Pustkowie.

Jest już tradycją, że dziecko urodzone jako pierwsze w Nowym Roku odwiedzają władze Gminy. W tym roku gratulacje i drobny upominek dla noworodka złożyli na ręce szczęśliwych rodziców Wójt Gminy Dębica Stanisław Rokosz oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Piotr Mączka.

 

Maluszkowi i jego rodzicom życzymy wszystkiego co najlepsze!

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/pierwsze-dziecko-z-gminy-debica-urodzone-w-2019-r-555.html

[adrotate group="10"]