Pianiści z różnych stron świata zagrają w Dębicy

reklama

Czwartek, 31 Styczeń 2019

6 lutego 2019 r. o godz. 17:30 w Auli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy odbędzie się koncert pianistyczny , w którym wezmą udział uczestnicy XIV Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”.

Zagrają  Xueer Sun z Chin, Sofia Voronina z Rosji,  Aleksandra Shurdukova  z Rosji, Viktoria Demi z Ukrainy, Maria Guliamova  z Ukrainy, Daria Lysenko z Rosji, Ziyu Shao z Rosji, oraz Tagle Rodolfo z Polski . Koncert poprowadzi Ludmila Zakopets – pianistka i pedagog pochodzenia ukraińskiego.

 

 Na to wyjątkowe przedsięwzięcie, które zostało objęte Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Pani  Agaty Kornhauser-Dudy, wszystkich mieszkańców miasta i okolic zaprasza Pani Ewa Trojan  Dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy. Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania znanych utworów muzyki klasycznej w niestandardowych aranżacjach.  Dzięki temu, że koncert odbędzie się w Auli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy, wszyscy melomani muzyki będą mogli cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem u siebie na miejscu.  Dla wszystkich chętnych, którzy chcą współuczestniczyć w tej nadzwyczajnej uczcie muzycznej, wstęp jest wolny.

Koncert jest współfinansowany przez Urząd Miejski w  Dębicy.

Źródło: ZPSM w Dębicy

Archiwum newsów

piano 3

piano 2

piano 1

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2019/01/pianisci-z-roznych-stron-swiata-zagraja-w-debicy