Strona główna Artykuł PGNiG: Biura Obsługi Klienta wznowiły działalność

PGNiG: Biura Obsługi Klienta wznowiły działalność

Zgodnie z hasłem „Jesteśmy blisko Ciebie”, przekazaliśmy instytucjom zaangażowanym w walkę z koronawirusem, głównie szpitalom, ponad 6,5 mln złotych. Środki te sfinansowały zakupy wyposażenia medycznego niezbędnego w zwalczaniu epidemii – przypomniał Jerzy Kwieciński.

Wsparcia udzieliło także PGNiG Obrót Detaliczny. Warto odnotować także, że nasi konsultanci przez ponad miesiąc intensywnie wspierali infolinię NFZ poświęconą tematyce koronawirusa, odbierając na niej ponad 9300 połączeń – dodaje Henryk Mucha.

Mimo decyzji o otwarciu BOK-ów PGNiG Obrót Detaliczny nadal zachęca Klientów do korzystania z możliwości, które zapewniają cyfrowe kanały obsługi. Spółka przypomina, że elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK, pozwala m.in.:

zawarcie nowej umowy gazowej i przepisanie istniejącej;
podanie odczytu stanu gazomierza oraz licznika energii elektrycznej;
podgląd informacji o aktualnych i archiwalnych rozliczeniach;
kontrolę bieżącego salda płatności;
obsługę płatności elektronicznych wraz z funkcją polecenia zapłaty;
wgląd w historię zużycia paliwa gazowego oraz energii elektrycznej;
zmianę/uzupełnienie danych w umowie;
zmianę grupy taryfowej;
przesłanie wniosku o zwrot nadpłaty;
kontakt na wybrany temat poprzez formularz;
zawarcie umowy na usługi dodatkowe.

 

Do dyspozycji Klientów jest również Telefoniczne Centrum Obsługi Klienta, które dostępne jest pod numerem 22 515 15 15, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00  do 19:00. Inną formą kontaktu z naszymi pracownikami jest formularz znajdujący się na stronie ebok.pgnig.pl/kontakt lub e-mail: kontakt@pgnig.pl

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/pgnig–biura-obslugi-klienta-wznowily-dzialalnosc-1581.html