PESELowa siła

Za nami Forum "PESELowa siła", wydarzenie inaugurujące projekt PESEL nie jest przeszkodą, bo siła jest kobietą realizowany z funduszy NIW.

1 dzień września w sali kinowej Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w godzinach 16-20 miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Na scenie swoimi historiami podzielili się prelegenci tacy jak – Anna Marć ( Zacznij od marzeń), Aleksandra Mikołajczyk ( Zmiana myślenia jako narzędzie sukcesu ), Lucyna Samborska ( Od porażki do sukcesu ) Wanda Malczak ( Pasja kluczem do spełnionego życia) oraz Magdalena Dumana ( Zmiana kluczem sukcesu)

Pomiędzy prelekcjami odbywały się debaty społeczne gdzie eksperci dzielili się swoimi doświadczeniami i wiedzą w obszarach:

Debata 1. Kreowanie biznesu w mniejszych miejscowościach- Agata Wiater, Marta Wicher, Katarzyna Rostowska-Machnik, Agnieszka Drozd i Marek Mikrut

Debata 2. Zmiana myślenia kluczem do zmiany rzeczywistości – Gabriela Kamaj, Aleksandra Machnik, Marta Kałuża, Anna Marć, Tomasz Lipa

Debata 3. Przełamywanie wewnętrznych przeszkód drogą do osobistej metamorfozy – Martyna Radłowska, Magdalena Marynowska, Klaudia Drozd, Edyta Dwojak , Dominika Marć

Dobór prelegentów i ekspertów nie był przypadkowy. Tak ja cały projekt, tak i to wydarzenie pokazuje, ze to nie PESEL, ale odwaga, determinacja, pasja daje nam MOC. Dzielenie się sercem, wiedzą i czasem tą moc potęguje.

Sala kinowa CKiB zapełniła się po brzegi- to bardzo cieszyło nasze serca. Wierzymy, że każdy uczestnik zabrał ze sobą wartość, która będzie małym krokiem do zmiany, aby zmieniło się dużo. Bo tak naprawdę pierwszy krok zawsze musimy postawić w swojej głowie.

Czasem wystarczy naprawdę niewiele zmienić, aby poprawić jakość naszego życia.

I tej poprawy życzyłabym sobie i wszystkim uczestnikom spotkania.

Cale wydarzenie poprowadził dyrektor CKiB pan Marcin Ciszek

Oprawa muzyczna , która dodała nastroju całemu wydarzeniu była dziełem pani Jowity Nykiel

Zaś o pyszności zadbało KGW "Oaza' z Pustyni.

To wydarzenie w takiej formie zrealizowano dzięki wsparciu naszych partnerów – Gminy Dębica, CUS, CKiB, Dębica TV, KGW "Oaza"

Źródło: Dębicka Akademia Rozwoju

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/peselowa-sila-3563.html