Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym

Nie mają licencji, ale przy stole pingpongowym pokonują niejednego. Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym wyłoniły najlepszych graczy. Ponad 50 zawodników zawalczyło w hali Szkoły Podstawowej nr 10 w Dębicy. Rywalizowali w 5 kategoriach: junior, senior, old boy, weteran a także kobiety.

Wysoki poziom gry tenisistów i tenisistek stołowych zaskoczył organizatorów. Na imprezę zaprosił Uczniowski Klub Sportowy Kępa oraz Stowarzyszenie Dziesiątka przy wsparciu Miasta Dębicy.

Zacięta rywalizacja wyłoniła zwycięzców. Wśród amatorów najlepiej grającą w tenisa stołowego kobietą okazała się Weronika Łapa. Mężczyznom przypadło aż 4 kategorie wiekowe, zgarnęli więc najwięcej pucharów. Z najmłodszych zawodników najlepiej zagrał Grzegorz Burdzy. Wśród seniorów pierwsze miejsce zajął Grzegorz Winkler, a najlepszym old boyem został Tomasz Opioła. Na pierwszym stopniu podium stanął również weteran Mieczysław Kozubek. Nagrodę Fair Play zgarnął Kazimierz Kulas.