Nowy rozkład jazdy Ogro-Trans

reklama

Obowiązuje od 29.06.2020 r.

Dębica – Braciejowa: 6:23, 9:15, 12:00, 14:20, 15:23 (15:15 z C.H. RAJ)

Braciejowa – Dębica: 5:50, 6:50 (do C.H. RAJ), 9:48, 12:25, 14:45, 15:40

Dębica – Stobierna: 10:15, 12:50, 15:35

Stobierna – Dębica: 5:55, 6:50, 10:50, 13:20, 16:40

Dębica – Laskowa: 8:00, 12:00, 15:35 – kurs przez Stobierną

Laskowa – Dębica: 8:30, 12:30, 16:30

Dębica – Nagawczyna: 10:15, 12:50, 15:35

Nagawczyna – Dębica: 6:11, 7:06, 11:06, 13:36, 16:56

Dębica – Latoszyn Zdrój: 7:40, 9:40, 13:40

Latoszyn Zdrój – Dębica: 8:00, 10:00, 14:00

Dębica Szpital – Pustków Budy: 6:13,  15:08

Dębica Dworzec – Pustków Budy: 6:20, 15:15

Pustków Budy – Dębica Szpital: 6:55, 16:05

Dębica szpital – Pustków LERG:

5:03, 6:13, 7:18, 9:08, 11:28, 13:08, 14:04, 15:08, 15:53, 17:13

Dębica dworzec – Pustków LERG:

 5:10, 6:20, 7:25, 9:15, 11:35, 13:15, 14:10, 15:15, 16:00, 17:20

Pustków LERG – Dębica szpital:

5:05, 6:05, 7:10, 8:30, 9:55, 12:35, 14:14, 16:15, 17:00, 18:20

Dębica szpital – Pustków Wieś: 14:04, 16:54

Pustków Wieś – Dębica szpital: 4:50, 5:57, 15:00, 16:45

 

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/nowy-rozklad-jazdy-ogro-trans-1660.html