Nowe miejsca pracy w strefie Pustków-Strachów! Interplastik, TIZ-Implements i Firma Mazur zaczynają budowę nowych zakładów

reklama

Interplastik, TIZ-Implements i Firma Mazur – to przedsiębiorstwa, które zamieniły słowa w czyn i rozpoczęły budowę zakładów na terenie strefy ekonomicznej w Pustkowie-Strachowie. Na początek w sumie w tych firmach powstanie ok. 70 nowych miejsc pracy. Interplastik, który zajmuje się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych pierwszych pracowników będzie rekrutował już pod koniec bieżącego roku.

TIZ-Implements słynący z wytwarzania wysokowydajnych narzędzi skrawających poszukuje fachowców właśnie w tym zakresie.

Zakład Firmy Mazur ma zostać oddany do użytku w ekspresowym tempie bo już we wrześniu. Przedsiębiorstwo zajmuj się produkcją i montażem elementów wyposażenia oraz atrakcji wodnych m.in. dla basenów. Prezes Piotr Mazur ma nadzieje na znalezienie na naszym terenie pracowników zainteresowanych pracą w tej branży.

Wchodząca w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Euro-Park Mielec” 20 hektarowa Podstrefa Ekonomiczna Pustków-Strachów została otwarta w 2014 roku. Przygotowanie infrastruktury kosztowało ponad siedem i pół miliona złotych. Jako pierwsza swój zakład na tym terenie wybudowała firma „Aksil”.