[adrotate group="5"]
Miasto Dębica zaprasza do wspólnego świętowania nadejścia nowego roku. W planach dyskoteka pod gołym niebem.
W tym roku mieszkańcy nie usłyszą wybuchów fajerwerków dochodzących z centrum – zobaczą za to barwny pokaz laserów. Na taką alternatywę świętowania zdecydowało się Miasto Dębica.
Sylwester na dębickim rynku rozpocznie się o 22:00. Dyskoteka potrwa do 1:00 w nocy – z przerwą na powitanie nowego roku.
Wstęp jest wolny.
[adrotate group="10"]






