[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Nie będzie fajerwerków, tylko lasery – sylwester w Dębicy

Nie będzie fajerwerków, tylko lasery – sylwester w Dębicy

[adrotate group="5"]

Miasto Dębica zaprasza do wspólnego świętowania nadejścia nowego roku. W planach dyskoteka pod gołym niebem.

W tym roku mieszkańcy nie usłyszą wybuchów fajerwerków dochodzących z centrum – zobaczą za to barwny pokaz laserów. Na taką alternatywę świętowania zdecydowało się Miasto Dębica.

Sylwester na dębickim rynku rozpocznie się o 22:00. Dyskoteka potrwa do 1:00 w nocy – z przerwą na powitanie nowego roku.

Wstęp jest wolny.

[adrotate group="10"]