Strona główna Artykuł Natalia ponownie najlepsza … tym razem w Polsce!

Natalia ponownie najlepsza … tym razem w Polsce!

natalia miniPoczątek nowego roku przyniósł uczniom Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku kolejny sukces. Do długiej już listy wyróżnień i nagród, uczennica klasy trzeciej Technikum Architektury Krajobrazu Natalia Gwiżdż dołączyła kolejną pozycję. Została laureatką III Konkursu Historycznego „Wojna polsko – bolszewicka 1919 – 1920 w obronie granic i niepodległości” zdobywając I miejsce w kategorii projekt serii znaczków pocztowych.
 
CZYTAJ INFORMACJĘ
 
ZOBACZ ZDJĘCIA
Zdjęcia udostępnione przez ZS w Brzostku

źródło: Powiat Dębica