Najlepszy maturzysta w Polsce jest z „Kwiatka”, w II LO zdali wszyscy!

II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy ma powody do dumy. „Wszyscy zdaliśmy maturę!” – głosi baner, jaki zawisł na ogrodzeniu szkoły. „Taka sytuacja w II LO!!! GRATULACJE dla wszystkich Maturzystów! 👏👏👏” – zdjęcie plakatu i uczniów opatrzone takim podpisem pojawiło się Facebooku II LO.

To nie jedyny sukces naszych uczniów. Joanna Dymitrowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy pochwaliła się na swoim profilu FB zdolnym uczniem! Aleksander Mazur otrzymał 100% z matematyki rozszerzonej i 100% z matematyki podstawowej, jak również 100% z języka angielskiego podstawowego i tym samym otrzymał tytuł najlepszego maturzysty w Polsce.

„Gratulacje dla naszego najlepszego Absolwenta roku 2020.
Aleksander Mazur z klasy IIIa LO O profilu matematyczno informatycznym jest wśród tegorocznych maturzystów NAJLEPSZY W POLSCE. Jego wynik z matematyki jest najwyższy z możliwych do osiągnięcia. Aleksander otrzymał 100% z matematyki rozszerzonej i 100% z matematyki podstawowej, jak również 100% z języka angielskiego podstawowego. Taki wynik świadczy o talencie Olka jak i również o pracy jego i nauczycieli.
GRATULACJE dla naszego absolwenta i pedagogów !!!” – napisała Jonanna Dymitrowska.