[adrotate group="5"]
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, Małgorzata Kędzior otrzymała nagrodę Prezydenta RP. Wyróżnienie za podejmowanie nowatorskich działań w niwelowaniu zjawiska bezdomności i realizację licznych projektów na rzecz integracji środowisk lokalnych wręczył minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.
[adrotate group="10"]






