[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Młodzież wybiera trzeźwość – podsumowanie XXI edycji konkursu

Młodzież wybiera trzeźwość – podsumowanie XXI edycji konkursu

[adrotate group="5"]
DSCF8852Blisko 130 młodych mieszkańców powiatów dębickiego oraz ropczycko-sędziszowskiego wzięło udział w XXI Międzyszkolnym Konkursie „Wybieram Trzeźwość”. Uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych przygotowali prace w trzech kategoriach: literackiej, plastycznej oraz multimedialnej. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

Międzyszkolna rywalizacja ma promować zdrowy styl życia, wolny od alkoholizmu, narkomanii oraz innych uzależnień. Wystartowało w nim 127 uczestników. Oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznej edycji nastąpiło 16 grudnia br. Zwycięzcy odebrali nagrody i dyplomy z rąk pani Bożeny Zielińskiej, Dyrektor ZSZ nr 1 oraz pana Andrzeja Reguły, Starosty Powiatu Dębickiego.

Konkurs został zorganizowany przy wsparciu: Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Miejskiego oraz Rady Rodziców ZSZ nr 1.

ZOBACZ SPRAWOZDANIE Z KONKURSU

ZOBACZ ZDJĘCIA

źródło: Powiat Dębica
[adrotate group="10"]