Międzyszkolna rywalizacja ma promować zdrowy styl życia, wolny od alkoholizmu, narkomanii oraz innych uzależnień. Wystartowało w nim 127 uczestników. Oficjalne ogłoszenie wyników tegorocznej edycji nastąpiło 16 grudnia br. Zwycięzcy odebrali nagrody i dyplomy z rąk pani Bożeny Zielińskiej, Dyrektor ZSZ nr 1 oraz pana Andrzeja Reguły, Starosty Powiatu Dębickiego.
Konkurs został zorganizowany przy wsparciu: Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Miejskiego oraz Rady Rodziców ZSZ nr 1.
ZOBACZ SPRAWOZDANIE Z KONKURSU






