Miododajna aleja wyrośnie przy ulicy Fabrycznej. Posadzono 50 drzewek. Uczniowie szkół podstawowych nr 2 i 9 chętnie sięgnęli po łopaty i pomogli włodarzom miasta w umieszczeniu sadzonek w ziemi. Okazuje się, że młodzież wie jak ważną rolę w mieście pełnią drzewa.
Podczas akcji z inicjatywy Urzędu Marszałkowskiego był czas na naukę, integracje i zrobienie sobie selfie z własnoręcznie zasadzonym drzewkiem. Teraz pozostaje czekać, aż rośliny zapuszczą korzenie
i zaczną rosnąć. Za kilkanaście lat przy ulicy Fabrycznej będzie można przespacerować się w cieniu lip drobnolistnych, robinii i klonów.





