Już po raz dwunasty odbyło się Międzypokoleniowe Spotkanie Dębickich Nauczycieli. W Domu Kultury „Śnieżka” zjawili się zarówno emerytowani pedagodzy, jak i ci którzy nadal pracują w szkole. Jak podkreślał pomysłodawca spotkań, Zbigniew Drzymała nauczyciele mają znaczący wpływ na życie społeczne i kulturalne.
Cykliczne Międzypokoleniowe Spotkania Nauczycieli już na trwałe wpisały się do kalendarza uroczystości odbywających się w mieście. Dzięki nim zarówno młodzież, jak i dorośli absolwenci dębickich szkół mają okazję do przekazania zasłużonych wyrazów szacunku i wdzięczności swoim nauczycielom. Cały występ młodzieży z grupy artystycznej Safo można zobaczyć w telewizji debica.tv, w sieci kablowej MT-NET oraz na stronie internetowej http://www.debica.tv.






