Jedenaście sześcioosobowych drużyn wzięło udział w Mistrzostwach Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej. Organizatorem zawodów, które odbyły się na stadionie Miejskiego Klubu Sportowego w Dębicy była parafia Miłosierdzia Bożego.
Memoriał dedykowany był pamięci lektora Bartosza Ciszka, który w sierpniu 2014 roku zginął tragicznie w wypadku samochodowym.
Zwycięzcami mistrzostw zostali lektorzy z parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Organizatorzy zapewniają, że zrobią wszystko, aby Parafiada miała charakter cykliczny i odbyła się również w przyszłym roku.






