Kup kalendarz i pomóż małemu Filipkowi! Akcja „Kalendarze FIFI 2021” ruszyła!

Kup kalendarz i pomóż Filipkowi! Akcja „Kalendarze FIFI 2021” ruszyła! Maluszek jest bardzo pogodnym dzieckiem, ale cierpi na rzadką chorobę genetyczną – zespół wrodzonej ośrodkowej hipowentylacji (CCHS), potocznie nazywany Klątwą Ondyny. Nie ma na nią lekarstwa, a mały bohater wymaga stałej rehabilitacji. Zasypia za pomocą respiratora. Aby ułatwić mu życie, potrzebna jest operacja wszczepienia stymulatora nerwu przepony.  To koszt prawie pół miliona złotych!

 

Jak pomóc uśmiechniętemu Filipkowi? Można przekazać dowolną kwotę na subkonto Fundacji „Słoneczko”. Tytuł wpłaty: Filip Rotaru 397/R lub zakupić kolorowy terminarz w ramach akcji „Kalendarze FIFI 2021” ze zdjęciami małego bohatera w czterech wersjach: zima, wiosna, lato, jesień.

Wszelkie szczegóły podano na Fanpage „Oddech dla Fifka”:

„Kupując taki kalendarz pomagacie Fifkowi zbliżyć się do zakupu stymulatora nerwu przepony, który polepszy standard jego życia. Aby stać się szczęśliwym posiadaczem kalendarza należy dokonać wpłaty w wysokości min. 20zł na subkonto Filipka (+ ew. koszt wysyłki) oraz przesłać potwierdzenie dokonania przelewu.

Dane do przelewu:

Fundacja Słoneczko 77-400 Złotów, Stawnica 33A.

Nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 z dopiskiem Filip Rotaru 397/R

Po dokonaniu wpłaty kalendarz można osobiście odebrać w Pustkowie. W przypadku braku możliwości odbioru osobistego, proszę o kontakt w celu ustalenia innego sposobu dostarczenia.

Dodatkowo kilka osób czeka niespodzianka! Na każdym kalendarzu znajduje się zdrapka, a pod nią „słowo od Fifka”. Wśród nielicznych znajduje się szczęśliwa zdrapka, dzięki której można otrzymać olejek lawendowy z naszej własnej produkcji. Olejek oczywiście jest za darmo, a jedyne co wystarczy zrobić to odezwać się do mnie na facebooku i powiadomić mnie o fakcie, iż to właśnie Ty zostałeś tym szczęśliwcem i podać adres, na który mam wysłać olejek!

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: 795-927-312. Zakup tego kalendarza to dla Filipa ogromne wsparcie, za które już teraz bardzo dziękuję!”