Konkurs dla kół gospodyń wiejskich

Już wkrótce startuje wyjątkowo atrakcyjny konkurs, skierowany do kół gospodyń wiejskich z województwa podkarpackiego. Konkurs prowadzony jest w ramach promocji Powszechnego Spisu Rolnego 2020.

Powszechne spisy rolne odbywają się co 10 lat. Obecny trwa od 1 września do 30 listopada. Spisy rolne wynikają z rozporządzeń Unii Europejskiej i są obowiązkowe we wszystkich unijnych krajach. Na podstawie danych zebranych podczas spisu kształtowana jest przyszła polityka rolna zarówno w Polsce jak i w całej Unii.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Członkinie kół gospodyń wiejskich zachęcają rolników do spisania się przez Internet w ramach Powszechnego Spisu Rolnego. Wygrywają te koła gospodyń, które skutecznie zapromują idee spisu przez Internet i zachęcą do spisania się największą liczbę rolników z województwa podkarpackiego.

Podkarpackie koła gospodyń wiejskich mogą wygrać atrakcyjne bony towarowe o wartości 2000 zł, 1500 zł, 1000 zł. A za zajęcie miejsc od 4 do 10 –bony o wartości 500 zł, za które będą mogły kupić dowolnie wybrany przez siebie produkt.

Dla 10 najlepszych kół, po konkursie głównym, na gali wręczania nagród, odbędzie się konkurs dodatkowy, tym razem kulinarny. W nim za zajęcie pierwszego miejsca koło gospodyń wiejskich otrzyma voucher na sesję zdjęciową oraz voucher na projekt kalendarza według własnego pomysłu, a także na jego wydruk w liczbie 100 egzemplarzy.

Zapraszamy więc wszystkie koła gospodyń wiejskich z Podkarpacia do udziału w konkursie. Więcej szczegółów dowiedzą się Państwo kontaktując się bezpośrednio na e-maila: [email protected] lub telefonicznie na numer telefonu 17 85 35 210 wew. 201 lub 222.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/konkurs-dla-kol-gospodyn-wiejskich-1811.html