Koniec lenistwa – czas na przyjazny gest w stronę zwierząt z przytuliska – „Bieg na 6 łap” już 26 września

reklama

Koniec  lenistwa – czas na przyjazny gest w stronę zwierząt z przytuliska! Żeby to zrobić  trzeba przyjechać 26 września do Pustkowa Osiedlu i wziąć udział w „Biegu na 6 łap”. Założenia IV edycji imprezy są takie same jak w poprzednich latach.

Wspólny spacer po leśnych ścieżkach to tylko symbol, który ma przypomnieć o tych zwierzakach, które nie mogą liczyć na codzienne przechadzki z właścicielem.  Opłata za udział w biegu to 5 zł, które przeznaczone będzie na bezdomne zwierzęta z przytuliska. Będzie można dołożyć też nieco więcej niż „piątaka”,  biorąc udział w licytacji atrakcyjnych fantów. Na miejscu czekać będzie strefa relaksu dla biegaczy, miejsce dla najmłodszych, a chętni będą mieli okazje skonsultować zachowanie swojego pupila z behawiorystą. Swoje pięć minut będą mieć bezdomniaki z przytuliska, które podczas specjalnej prezentacji będą miały okazje znaleźć nowy dom. Początek biegu o godzinie 10:00 przy obiektach GOSiR w Pustkowie Osiedlu. Jeżeli los bezdomnych zwierząt nie jest Ci obojętny, bądź w tym dniu z bezdomniakami!

Impreza współfinansowana jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. na lata 2014-2020.