Komunikat dotyczący zmian w pracy ARiMR w Dębicy

reklama

W związku z rozwojem pandemii COVID-19 od 10 października Powiat Dębicki został objęty zasadami obowiązującymi w CZERWONEJ STREFIE.

Aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników konieczne jest wprowadzenie zmian dotyczących obsługi interesantów w Dębickim Biurze Powiatowym.

Od dnia 14.10.2020 r. do odwołania:

– ograniczona zostaje możliwość osobistego załatwiania spraw w biurze powiatowym – jednostka pracuje bez kontaktu z interesantami;

– kontakt wyłącznie telefoniczny lub pisemny (za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej, przez platformę ePUAP);

– w sytuacji braku możliwości skorzystania z powyższych rozwiązań od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30 dostępna jest wrzutnia, w której możliwe jest pozostawienie dokumentów bez konieczności kontaktu z pracownikami Agencji.

 

Równocześnie informujemy, że większość spraw związanych z ubieganiem się o dopłaty i dotacje, a także z rejestracją zwierząt można załatwić przez internet.

 

Jeżeli używasz komputera – korektę lub zmianę do wniosku obszarowego złóż przez aplikację eWniosekPlus, a dane o zwierzętach zgłoś albo wyjaśnij za pomocą aplikacji PortalIRZplus!

 

Jeżeli nie używasz komputera – skontaktuj się telefonicznie z doradcą rolniczym lub z pracownikiem biura powiatowego ARiMR w Dębicy.

 

Prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania.

 

Wszystkie podjęte działania mają charakter prewencyjny. W celu zapobiegania rozpowszechniania się wirusa zachęcamy Państwa do ograniczenia wizyt w urzędach do niezbędnego minimum, a w razie konieczności załatwiania spraw pilnych przy użyciu podanych poniżej kanałów komunikacji.

 

 

KANAŁY KOMUNIKACJI

 

Biuro Powiatowe ARiMR w Dębicy

Ul. Kolejowa 36

39-200 Dębica

 

Tel. 14 676 60 11, 14 644 08 12

Adres e-mail: [email protected]

Skrytka ePUAP: /ARiMR_BP169/skrytkaESP

 

Adresy e-mail biur powiatowych dostępne są również na stronie internetowej www.arimr.gov.pl w zakładce KONTAKT / ADRESY E-MAIL BIUR POWIATOWYCH.

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/komunikat-dotyczacy-zmian-w-pracy-arimr-w-debicy-1803.html