W związku z ogłoszeniem w dniu dzisiejszym zawieszenia zajęć w żłobkach, przedszkolach i szkołach w dniach 12-25 marca 2020 roku Wójt Gminy Dębica informuje:
– w dniach 12 i 13 marca prowadzi się zajęcia tylko opiekuńcze,
– w dniach od 16 do 25 marca w/w placówki są całkowicie zamknięte dla uczniów i wychowanków,
– informacje o zawieszeniu zajęć z istotnymi wskazówkami dla rodzica i ucznia znajdują się na stronach internetowych szkół oraz pod linkiem:
https://www.gov.pl/web/koronawirus/zawieszenie-zajec-w-szkolach-przedszkolach-zlobkach
Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/komunikat-1487.html






