Kolejna akcja biało-zielonych dla dębickiej Hanki już rozpoczęta!

reklama

Turniej Kibiców Wisłoki Dębica dla wychowanków Domu Dziecka „Hanka” zbliża się wielkimi krokami. Fani biało-zielonych pomagają dzieciakom już od trzynastu lat. Ale zanim dojdzie do zaciętych rozgrywek na boisku, tradycją już są liczne atrakcje poprzedzające to wydarzenie. Stowarzyszenie Wisłoka 1908 Dębica, Grupa Patriotyczna Narodowa Dębica a także rodziny zaprzyjaźnione dbają nie tylko o formę rekreacyjną wyjazdów, ale także wymiar edukacyjny.

Organizatorzy zachęcających wszystkich, aby włączyli się do szczytnej akcji. Jak sami wymieniają, gra toczy się o: uśmiech na twarzach podopiecznych Domu Dziecka, prezenty indywidualne dla wychowanków, środki czystości i wyposażenie oraz wszystko co potrzebne do codziennego funkcjonowania.

W poprzednich akcjach „biało-zieloni” zorganizowali wycieczki do Muzeum Armii Krajowej, Parku Wodnego w Krakowie oraz Parku Rozrywki „Energylandia”. W planie miejsc obowiązkowych nie mogło zabraknąć również Polany Kałużówka. XIII Turniej Kibiców i Sympatyków Klubu Sportowego Wisłoka Dębica dla wychowanków Domu Dziecka „Hanka” odbędzie się w niedzielę 11 grudnia na hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2  przy ulicy Ignacego Lisa.