Kabaret Paranienormalni – „Bez znieczulenia” już w lutym w Dębicy!

To będzie wieczór śmiechu i pozytywnych wrażeń! Już za miesiąc nasze miasto odwiedzi Kabaret Paranienormalni! Grupę założoną przez Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motykę w 2004 roku w Jeleniej Górze współtworzą znani i lubiani artyści komediowi, aktorzy filmowi oraz teatralni. „VIP TOUR – Bez znieczulenia” 12 lutego w dębickim Domu Kultury „MORS” o godz. 20.00.

Co nas czeka podczas tego kabaretowego wieczoru? O tym najlepiej opowiada opis wydarzenia:

Na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. Dlatego niektóre sytuacje trzeba przeżyć w życiu bez znieczulenia. 15 lat to trudny wiek nastolęctwa, a tyle właśnie kończą Paranienormalni. Co robi 15 latek w obliczu pandemii jeśli jest kabaretem? Obraca wszystko w żart!

Kiedy nawet lasy zostają zamknięte w artyście budzi się wena. „Bez znieczulenia’ to najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który właśnie rozpoczyna jubileusz swojego 15 lecia. W najnowszym spektaklu nie będzie jednak powrotów do dobrze już znanych skeczów. Widzów zaskoczą zupełnie nowe historie i postaci.

„Bez znieczulenia” to prawie dwie godziny wyśmienitej zabawy i paranienormalnej energii, z której kabaret słynie od lat. Zobaczycie nie tylko mieszankę pandemicznych historii, ale również spotkacie się z tematami, które bliskie są każdemu. Jak nie zwariować we współczesnym świecie ? Jak znaleźć miłość w internecie i zagrać w reklamie z największymi gwiazdami kina ? I najważniejsze. Czy teściowa to też rodzina ? „Bez znieczulenia” to szczepionka na wirus gorszego nastroju.

Bilety na „Kabaret Paranienormalni – Bez znieczulenia” do nabycia na stronie biletyna.pl lub kupbilecik.pl

https://biletyna.pl/event/view/id/209484   https://www.kupbilecik.pl/imprezy/67259/D%C4%99bica/Kabaret+Paranienormalni/