Już w sobotę Dni Otwarte z wieloma atrakcjami w dębickiej Piątce

Pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, czytelnicze, zabawy przy muzyce, spektakl teatralny, gry i zabawy oraz wiele innych atrakcji. To wszystko z okazji dni otwartych, które przygotowała Szkoła Podstawowa nr 5 w Dębicy. W najbliższą sobotę, 11 marca będzie doskonała okazja do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki, poznania nauczycieli a także sprawdzenia, jak szkoła organizuje naukę najmłodszym uczniom.

Dębicka piątka może poszczycić się długą listą osiągnięć uczniów, którzy zdobywają wysokie miejsca nie tylko w wojewódzkich konkursach przedmiotowych, ale również ogólnopolskich. Placówka stawia również ruch. Dzięki bogatej ofercie, doskonałej kadrze nauczycielskiej oraz wyrabianiu nawyków sportowych już od najmłodszych lat, również i na tym polu szkoła odnotowuje duże sukcesy.

Każda sala lekcyjna dębickiej piątki wyposażona jest w tablicę interaktywną. Dla uczniów zajęcia nie są już monotonne i nudne, ale pobudzają ich aktywność i kreatywność. Poznawanie świata jest teraz dużo prostsze. Każdy przedszkolak zanim samodzielnie przestąpi próg szkoły, jest pełen obaw przed nieznanym. Warto więc wybrać się na dni otwarte szkoły, aby pokazać dziecku kolorową placówkę.