Już przeczesują białe brody i polerują motocykle. MOTOMIKOŁAJE NADCHODZĄ!

Już przeczesują białe brody i polerują motocykle. MOTOMIKOŁAJE NADCHODZĄ! XII edycja charytatywnej akcji już 10 grudnia! Jak zawsze celem jest wsparcie wychowanków Domu Dziecka „HANKA” i „JAŚ” w Dębicy oraz dzieci z PWD „Zgrana Paka” działających w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy. Wszyscy już napisali listy do Świętego Mikołaja i czekają na gości. Z pewnością jak zawsze nie zabraknie licznych prezentów, ryku maszyn i wspaniałej atmosfery. Marzenia dzieci i młodzieży spełnią motocykliści i ich rodziny oraz inni dobroczyńcy.

INFORMACJA OD ORGANIZATORÓW:

  • Osoby chętne do ufundowania paczki dzieciom mogą zgłaszać się przez Messenger lub telefonicznie do Jacka pod nr tel. 505142560. W tym roku oprócz paczek zbieramy słodycze, makarony, kasze, ryż, olej oraz inne artykuły spożywcze.
  • Tegoroczna edycja połączona zostanie również z wyjazdem do Zgranej Paki, gdzie na prezenty czeka około 100 dzieciaków, w tym dzieci z Ukrainy. Szczegółowych informacji w tym zakresie udziela Paweł Brożyna tel.: 889 806 416
  • Dodatkowych informacji można uzyskać: Dzejseq: 505 142 560, Wicher: 508 379 360
  • Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za dotychczasowe wsparcie dzieciaków i młodzieży Hanki i Jasia oraz podopiecznych MOPSu i serdecznie zapraszamy 10 grudnia! Szykujcie maszyny!