Już po raz dziesiąty przyznano Stypendia Wójta Gminy Jodłowa

  

W  piątek, 18 października 2019r., Wójt Gminy Jodłowa – Jan Janiga zakończył uroczyste  wręczanie w szkołach nagród za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe za rok 2018/19.  W tym roku prestiżowe wyróżnienie otrzymało 93 uczniów z terenu Gminy Jodłowa.

 

  

 

 

 Nagrodzeni w zestawieniu z podziałem na szkoły:

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Jodłowej:

Baran Angelika, Baran Weronika, Batko Agnieszka, Batko Grzegorz, Bułat Kinga, Chudy Gabriela, Chudy Jakub, Czarnawski Bartłomiej, Dudek Maciej, Fik Karolina, Górka Milena, Jasica Magdalena, Kita Aleksandra, Kita Karolina, Kloczkowska Weronika, Kos Kinga, Materowska Aleksandra, Materowska Dominika, Materowski Dariusz, Materowski Jakub, Mikrut Paulina, Mokrzycka Natalia, Nawracaj Karol, Nawracaj Natalia, Nowak Aleksandra, Nowak Zuzanna, Podraza Aleksandra, Sieniawska Wiktoria,  Stanula-Kaczka Jakub, Stojak Gabriela, Szpak Nicole, Szydłowska Mariola, Szydłowska Natalia, Tarasek Karolina, Walkowicz Oliwia, Warzecha Natalia, Wypych Zuzanna, Zawiślak Bartłomiej

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Jodłowej:

Gomółka Marta, Kaczka Natalia, Kaczka Kinga, Kaczka Regina, Kmiecik Filip, Kociołek Kamila, Lech Natalia, Mikrut Karolina, Mikrut Norbert, Mikrut Piotr, Szynal Małgorzata, Świerczek Maria

Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Zbyszka Cyganiewicza w Jodłowej:

Buras Honorata, Łącka Faustyna, Niemiec Kamil, Pyznarski Szymon

Szkoła Podstawowa w Dęborzynie:

Dziedzic Adrian, Florek Klaudia, Gągała Dawid, Kastarenda Kamila

Szkoła Podstawowa im. Partyzantów Armii Krajowej w Dębowej:

Barzyk Damian, Barzyk Patrycja, Chudy Magdalena, Drąg Natalia, Podraza Dominika, Podraza Paulina, Michalik Martyna

Zespół Szkół w Jodłowej (LO i Szkoła Branżowa I Stopnia)

Borzykowska Sylwia, Czapla Teresa, Gnat Alicja, Gnat Mateusz, Kociołek Joanna, Kopacz Katarzyna, Kos Barbara, Lech Damian, Olszewski Sebastian, Papciak Piotr, Serafin Damian, Składanowski Konrad, Składanowski Sebastian, Składanowski Szymon, Srebro Jarosław, Tokarczyk Dariusz, Zima Kamil

I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy:

Czech Krzysztof, Kaczka Anna, Kaczka Krzysztof, Kurek Angelika,

II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy:

Myszkowski Kamil, Szynal Mateusz,

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy:

Lesiak Weronika,

Zespół Szkół Nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy:

Figura Damian, Studniarz Szymon, Wal Gabriela, Wal Patrycja

 Statystyka dotycząca stypendium za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/19

złożono 109 wniosków, pozytywnie komisja rozpatrzyła 107 wniosków,
przyznano 62 uczniom stypendia za wyniki w nauce (średnia powyżej 5,0)
13 uczniów otrzymało stypendia za osiągnięcia naukowe i artystyczne,
za osiągnięcia sportowe stypendium nagrodzono 32 uczniów,
w sumie dyplomy otrzymało 93 uczniów (niektórzy są podwójnie lub nawet potrójnie wyróżnieni za swoje osiągnięcia),
łączna kwota stypendiów, które zostaną wypłacone do końca października wynosi 27 800 zł,
wartość jednego stypendium to kwota 100-800 zł,

Komisja stypendialna w  składzie: Bożena Kastarenda,  Lucyna Gajda i Anna Nowak serdecznie gratuluje stypendystom i życzy dalszych sukcesów edukacyjnych.

 

 Galeria zdjęć …

Źródło: http://jodlowa.eu/index.php/100-2aktualnosci/2718-juz-po-raz-dziesiaty-przyznano-stypendia-wojta-gminy-jodlowa