Jacek Wójcicki, aktor i śpiewak, artysta z Krakowskiej Piwnicy Pod Baranami, wystąpi w dębickim Domu Kultury „Mors”. 13 czerwca o godz. 18 zaśpiewa z okazji obchodów święta wolności i 25 – lecia transformacji ustrojowej. Koncert zostanie poprzedzony wręczeniem tzw. żagli kultury dla osob, które poprzez swoją działalność artystyczną promują wartości patriotyczne. Przed występem Jacka Wójcickiego zostanie także podsumowany 2. Konkurs Wokalny „Tylko polska piosenka, lata 80’ i 90’… miejcie nadzieję”.
„Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” tymi słowami zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami Piotr Skrzynecki.








