Inspirujące warsztaty w Kochanówce

Podczas kolejnego spotkania z panią dietetyk Ewa Wojtaszek z Bonne Sante Dębica – Gabinety Dietetyczne w ramach Klubu Aktywności Lokalnej Seniorzy obejrzeli i wysłuchali prezentację na temat świadomego robienia zakupów i zdrowych nawyków żywieniowych.

Seniorzy dowiedzieli się, że prozdrowotne zmiany muszą zacząć od siebie i małymi krokami wprowadzać nowe nawyki.

Pani dietetyk przekazała mnóstwo cennych informacji i wskazówek. Zachęcała do przygotowania orientacyjnego jadłospisu i listy potrzebnych produktów przed wyjściem do sklepu, do czytania etykiet, na których jest podany skład produktu oraz unikania cukru , który ukrywa się pod różnymi nazwami i występuje niemal w każdym produkcie.

Dzisiejsza degustacja to pyszny koktajl a la snicers na bazie mleka owsianego, daktyli, banana i masła orzechowego.  Odżywczy, zdrowy i prosty w wykonaniu. Idealny na drugie śniadanie.

Serdecznie dziękujemy za bardzo ciekawą prelekcję i mnóstwo cennych informacji.

 

Projekt „Centrum Usług Społecznych w gminie Dębica – nowa jakość życia mieszkańców” współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacja Wiedza Edukacja Rozwój; Oś priorytetowa II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji; Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/inspirujace-warsztaty-w-kochanowce-3257.html