[adrotate group="5"]
16 lutego 2017 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzostku odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Celem konkursu było przede wszystkim promowanie nauki języków obcych, odkrywanie talentów i osobowości scenicznych oraz rozwijanie uzdolnień wokalnych.CZYTAJ SPRAWOZDANIE
ZOBACZ ZDJĘCIA
Zdjęcia udostępnione przez ZS w Brzostku
źródło: Powiat Dębica
[adrotate group="10"]






