To wydarzenie było kwestią czasu. Nikt się nie spodziewał, że nastąpi tak szybko. Zainteresowanie było jednak tak duże, że burmistrz Dębicy postanowił, że nie ma na co czekać i już zaprasza na II wycieczkę rowerową! Parę dni po rajdzie do Parku Rekreacyjnego w Czarnej włodarz Mariusz Szewczyk zaprasza na eskapadę wzdłuż rzeki Ostrej. We wtorek, 15 sierpnia o godz. 18.30 z Parkingu przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa rowerzyści ruszą w trasę do Braciejowej. To idealny sposób na spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie, trasa bowiem jest bardzo rekreacyjna – przyjazna dzieciom.
II Wycieczka rowerowa z Burmistrzem wzdłuż rzeki Ostrej we wtorek!
[adrotate group="5"]
[adrotate group="10"]





