Wyzwanie #hot16challenge2 podjęte przez kolejnego dębiczanina. W swoim występie znany z arii i symfonii twórca dębickich oper Paweł Adamek pokazał, że współczesna forma artystyczna nie jest mu obca. Zarapował o fryzurach, nowej rzeczywistości i przyszłości miejskiej opery, a wszystko z lekkim przymrużeniem oka.
Nominowany przez Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka, przekazał pałeczkę Dyrektor II LO Marcie Czekaj, Dyrektorowi Dębickich Dni Sztuki Janowi Michalakowi oraz właścicielom Szkoły Muzycznej Yamaha Sylwii i Arturowi Wygonik. Czy wytypowane osoby podniosą rękawicę i zaśpiewają dla medyków? Okaże się już niebawem, mają na to 72 godziny.
Muzyczny popis Pawła Adamka udostępniamy dzięki uprzejmości artysty.
Źródło: YouTube Autor: Paweł Adamek
Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge
Zobacz też: Mariusz Szewczyk przyjął wyzwanie #hot16challenge2





