Dzień Babci i Dziadka w Publicznej Szkole im. Jana Pawła II w Stobiernej

reklama

Wielkie świętowanie miało miejsce 5 lutego 2020r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Stobiernej. Wszystko za sprawą Dnia Babci i Dnia Dziadka. Najmłodsi uczniowie z klas I – III i oddziału przedszkolnego zaprosili ukochanych seniorów do wspólnej zabawy. Nie zabrakło wierszyków, piosenek, humorystycznych scenek, wesołych tańców i prezentów. Wspólna zabawa wywołała uśmiech zarówno na buziach najmłodszych, jak i twarzach seniorów. Rodzice zadbali o słodki poczęstunek, który przy kawie umilił babciom i dzidkom czas spędzony na uroczystości.

Następnie odbył się XII SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK. Został zorganizowany przez księdza Mirosława Florka w czterech kategoriach: klasa „0”, klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasy VII – VIII. Jury w składzie Pani Martyna Synowiecka, Pani Stanisława Mormol, Pani Małogorzata Pociask i Pani Dyrektor Bożena Sztogrin nie miały łatwego zadania. Rywalizacja była ogromna, gdyż każda klasa solidnie przygotowała się do konkursu. Klasy śpiewały a’capella przy widowni około 150 osób, która każdy występ nagradzała gromkimi brawami.

 

Wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach:

kategoria klasa „0” – I miejsce „zerówka”- wychowawca Dorota Witalec
kategoria klasy I-III – I miejsce kl. I- wychowawca Sabina Kusibab
kategoria klasy IV-VI – I miejsce kl. V- wychowawca Anna Pondo
kategoria kl. VII, VIII– I miejsce kl. VIII- wychowawca Tomasz Świerczek

 

Gratulujemy!!!

 

Filmik

Źródło: https://ugdebica.pl/aktualnosci/dzien-babci-i-dziadka-w-publicznej-szkole-im-jana-pawla-ii-w-stobiernej-1400.html