Dzieciaki z Domu Dziecka już napisały listy. Teraz Wisłoka szuka Mikołajów!

Coroczny Turniej Kibiców Wisłoki Dębica dla Domu Dziecka to już piękna, wielka tradycja. Tej zimy przez epidemię nie będzie jednak zaciętych rozgrywek piłkarskich na hali sportowej i wspólnego świętowania. Biało-Zieloni nie dają za wygraną i organizują ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĘ i to ze zdwojoną siłą!

Podopieczni dębickiego Domu Dziecka „Hanka” i „Jaś” już napisali swoje listy do Świętego Mikołaja. Poszukiwane są dobre dusze, które spełnią te marzenia! Celem są nie tylko prezenty indywidualne dla dzieciaków, ale również wsparcie dla placówki – środki czystości, słodycze oraz wszystko, co potrzebne do codziennego funkcjonowania. Można również wspomóc akcję finansowo.

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest tradycyjnie Kacper Bieszczad, prezes KS Wisłoka Dębica:

„Po raz XVII będziemy organizować zbiórkę dla Domu Dziecka, która ma na celu obdarowanie dzieciaków prezentami. Podopieczni placówki, jak co roku, napisali jeden duży list do Biało – Zielonego św. Mikołaja aby otrzymać upragnione upominki. Zbiórka na ten cel rozpoczęła się tak naprawdę przed tygodniem i już możemy pochwalić się zapełnieniem listy w 75%. W tym roku ze względu na panującą w Polsce i na świecie pandemię COVID-19 turniej piłkarski się nie odbędzie ze względów bezpieczeństwa, ale tradycja zostanie podtrzymana bo dzieciaki na to zasługują. W tym roku postanowiliśmy poszerzyć skalę działalności i dołączyć do zbiórki organizowanej przez Szlachetną Paczkę. Wisłoka Dębica będzie miała swojego przedstawiciela, który będzie miał za zadanie znaleźć rodzinę potrzebującą i koordynować cały przebieg współpracy. Mimo ciężkiego okresu jaki przeżywamy w tym momencie, nie możemy zapomnieć o innych, którzy tym bardziej teraz potrzebują wsparcia. Dlatego jako organizator zachęcam do wsparcia inicjatywy organizowanej przez całe społeczeństwo Wisłoki Dębica” – mówi Kacper Bieszczad.

W tym roku, po raz pierwszy Biało-Zieloni poszerzają swoją akcję i wspierają również Szlachetną Paczkę! Jak można przeczytać na FB Wisłoki Dębica:

WRACAMY, ABY CZYNIĆ DOBRO! STARTUJEMY ZE ŚWIĄTECZNĄ ZBIÓRKĄ

Drodzy Przyjaciele Wisłoki, spieszymy do Was z informacją, iż ze względu na panujące okoliczności (COVID-19), w tym roku nie uda nam się zorganizować Turnieju Kibiców dla Domu Dziecka “Hanka” i “Jaś”. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy z idei, jaka od lat przyświecała temu wydarzeniu. Od dzisiaj rozpoczynamy świąteczną zbiórkę, której celem będzie wsparcie dla wyżej wymienionej placówki, a także poszerzenie inicjatywy o pomoc dla najbardziej potrzebujących rodzin, poprzez włączenie się w “Szlachetną Paczkę”.

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć inicjatywę – materialnie, finansowo czy organizacyjnie – to zapraszamy do kontaktu na PRIV, a także bezpośrednio z organizatorami akcji i jednocześnie prezesem Wisłoki, panem Kacprem Bieszczadem.

KS Wisłoka Dębica

07 1090 2590 0000 0001 3145 7375

Tytuł przelewu: “Darowizna Hanka i Jaś”

lub: “Darowizna Szlachetna Paczka”