Dwie artystki, dwa zespoły – podwójna dawka dobrej muzyki – Marta Zalewska i Karolina Chmiel zagrają w Śnieżce już w najbliższy piątek!

reklama

Piękne, młode i piekielnie zdolne. Już w najbliższy piątek 13 grudnia coś dla fanów dobrej muzyki! Podwójny koncert w Domu Kultury Śnieżka w Dębicy to nie lada gratka. Gwiazdą wieczoru będzie inspirująca się latami 60-tymi multiinstrumentalista, autorka tekstów i kompozytorka Marta Zalewska. Współpracującej m.in. z Kayah, Grzechem Piotrowskim, Krystyną Prońko artystce towarzyszyć będzie zespół. Wcześniej na deskach „Śnieżki” wystąpi Karolina Chmiel z zespołem.

Dębiczanka jest absolwentką Natural Voice Perfection Institute i Uniwersytetu Rzeszowskirgo na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa. W maju tego roku wydała swój pierwszy singiel pt. „Respite”, który można odsłuchać na kanale Youtube. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety na wydarzenie można zakupić przez portal kup bilecik.pl. lub w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury. Koszt wejściówek to 40 zł i 30zł ulgowy. Zapraszamy!