[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Duszpasterstwo Ludzi Pracy i NSZZ Solidarność w Dębicy przy wigilijnym stole

Duszpasterstwo Ludzi Pracy i NSZZ Solidarność w Dębicy przy wigilijnym stole

[adrotate group="5"]

W kościele Miłosierdzia Bożego w Dębicy odbyło się tradycyjne, coroczne spotkanie wigilijne z udziałem Duszpasterstwa Ludzi Pracy i Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”. Bezpośrednio po Mszy Świętej uczestnicy zebrali się pod tablicą pamiątkową bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Tam złożono wiązankę kwiatów, a następnie odśpiewano pieśń „Ojczyzna Ma”.

W wieczerzy wigilijnej, która była okazją do podsumowania minionego roku oraz przedstawieniu planów na przyszłość – uczestniczyli przedstawiciele dębickich zakładów pracy i służb mundurowych. Obecni byli również parlamentarzyści i samorządowcy.

[adrotate group="10"]