Druga kwalifikacja TREC PPTK w Pucharze Podkarpacia

reklama
konDębicki Uczniowski Klub Jeździecki działający na terenie stadniny Ranczo Hucułek zaprasza na drugą kwalifikację do TREC-owego Pucharu Podkarpacia w dyscyplinie TREC PTTK. Zawody kwalifikujące odbędą się w dniach 4-5.06.2016 na terenie ośrodka jeździeckiego Rancza Hucułek w Dębicy.
 
Podczas dwóch dni imprezy będzie miało miejsce kilkanaście wydarzeń. Pierwszego dnia kwalifikacje rozpoczną się o godz. 10:00 biegiem zawodników na orientację z przeszkodami, a zakończenie planowane jest na godzinę 20:00. W niedziele oprócz dalszego ciągu eliminacji (godz. 8:00 – kontrola tempa, czyli Faza MA, a godz. 9:30 bieg z przeszkodami, czyli Faza PTV).

 
Po zakończonych eliminacjach o godz. 15:00 rozpocznie się oficjalnie Dzień otwarty Rancza Hucułek. Przygotowanych zostało szereg niespodzianek dla wszystkich zainteresowanych. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć jak wygląda życie stajni z bliska, poszerzyć swoją wiedzę z zakresu turystyki i jeździectwa oraz będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. O godzinie 16:00 rozpoczną się pokazy sekcji jeździeckich. Zaprezentowany zostanie m. in. kadryl w wykonaniu młodzieży i dorosłych jeźdźców (układ choreograficzny wykonany na koniach z podkładem muzycznym), pokaz skoków przez przeszkody, pokaz łucznictwa konnego oraz pokaz kawaleryjski.
 
Wstęp oraz wszystkie atrakcje zapewnione przez organizatorów są bezpłatne. Będzie to świetna okazja do spędzenia wolnego czasu z dziećmi, wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń.
 
ZOBACZ PROGRAM
 
ZOBACZ PLAKAT

źródło: Powiat Dębica