[adrotate group="5"]
Strona główna Region Dębica Dębickie Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „AD ASTRAM” Wyróżnione Przez Ministra Rodziny, Pracy...

Dębickie Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „AD ASTRAM” Wyróżnione Przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

[adrotate group="5"]

Dębickie Stowarzyszenie Pomocy Społecznej „Ad Astram”, jako jedyna organizacja z  Województwa Podkarpackiego odebrała wyróżnienie z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej za wybitne i nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej.

Na 139 zgłoszeń Pani Minister przyznała 13 nagród oraz 16 wyróżnień. Dębickie Stowarzyszenie „Ad Astram” otrzymało list gratulacyjny zespołowy za realizację licznych projektów adresowanych do różnych grup społecznych, przeprowadzanie zbiórek pieniężnych na wsparcie leczenia osób potrzebujących oraz świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych.

Województwo Podkarpackie wraz z Zarządem Stowarzyszenia „Ad Astram” reprezentowała Małgorzata Kędzior- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy oraz Monika Prokop – Zastępca Dyrektora Wydziału Polityki Społecznej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie.

[adrotate group="10"]