Dębickie firmy w „Złotej Setce Podkarpacia”

Dębickie przedsiębiorstwa po raz kolejny wyróżnione w rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia organizowanego przez  „Gazetę Codzienną Nowiny”. Była to już XI edycja tego plebiscytu. Podczas gali w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Jasionce doceniono Firmę Oponiarską Dębica, która otrzymała nagrodę w dwóch kategoriach: I miejsce za sprzedaż eksportową w 2016 roku oraz II miejsce w klasyfikacji głównej.

Patronat nad wydarzeniem organizowanym przy współudziale naukowo-badawczym Małopolskiego Instytutu Gospodarczego objął Marszałek Województwa Podkarpackiego, Władysław Ortyl oraz Wojewoda Podkarpacki, Ewa Leniart.

Adam Hamryszczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju, który podkreślał duże znaczenie polskich małych i dużych przedsiębiorstw na rynku europejskim.

Po raz kolejny w gronie największych przedsiębiorstw działających w regionie podkarpackim, sklasyfikowanych w rankingu Złota Setka Firm Podkarpacia znalazła się również Fabryka Farb i Lakierów „Śnieżka”. W tegorocznym notowaniu spółka zajęła 11 pozycję spośród najprężniej funkcjonujących, mających największy wpływ na ekonomiczny rozwój regionu przedsiębiorstw.