[adrotate group="5"]
W najbliższy poniedziałek 04.04. 2016 r. od godziny 18.00 mieszkańcy Dębicy będą mogli po raz kolejny spotkać się na czacie z burmistrzem Dębicy Mariuszem Szewczykiem.
Czat z burmistrzem rozpocznie się o godz. 18.00 pod adresem: http://czat.mariusz-szewczyk.pl
źródło: UM Dębica
[adrotate group="10"]






