[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Czat z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem – 04.04. 2016 od g. 18.00. Zapraszamy!

Czat z burmistrzem Mariuszem Szewczykiem – 04.04. 2016 od g. 18.00. Zapraszamy!

[adrotate group="5"]
Czat z burmistrzem

W najbliższy poniedziałek 04.04. 2016 r. od godziny 18.00 mieszkańcy Dębicy będą mogli po raz kolejny spotkać się na czacie z burmistrzem Dębicy Mariuszem Szewczykiem.

Czat z burmistrzem rozpocznie się o godz. 18.00 pod adresem:  http://czat.mariusz-szewczyk.pl

 

źródło: UM Dębica
[adrotate group="10"]