Charytatywnie dla Błażeja – Serwis informacyjny Miasta Dębica

10 lutego 2023

Ikonka głośnika

Loading…

Bohema Trio, Iskierczanie, zespół Szkoły Muzycznej „YAMAHA” oraz uczniowie i absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy wystąpią w czasie Karnawałowego Koncertu Charytatywnego. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego w Domu Kultury Mors.

Dochód z koncertu przeznaczony będzie dla Błażeja, ucznia dębickiej „Trójki”. Chłopiec jest po usunięciu guza mózgu, chemio- i radioterapii. Ma problem z chodzeniem, korzysta z aparatów słuchowych i jest osobą niedowidzącą. Pieniądze potrzebne są na rehabilitację pod okiem fizjoterapeuty i neurologopedy.

Dla Błażeja zagrają i zaśpiewają Bohema Trio, Iskierczanie, zespół Szkoły Muzycznej „YAMAHA” oraz uczniowie i absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Koncert odbędzie się 17 lutego (piątek) o godz. 18:00 w Domu Kultury Mors.

Imprezą towarzyszącą będzie „Wycieczka Biegowa Przebierańców” – „Biegamy – Pomagamy!” zorganizowana przez Jolantę Morawczyńską z młodzieżą II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Jana Twardowskiego w Dębicy.

Rehabilitację Błażeja można wesprzeć nie tylko w czasie koncertu charytatywnego ale również przekazując 1,5 proc. podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ciurkot, 9869.

Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Źródło: https://debica.pl/charytatywnie-dla-blazeja/