[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Bluesowe pożegnanie lata na Rynku w Dębicy

Bluesowe pożegnanie lata na Rynku w Dębicy

[adrotate group="5"]
 

 

Już 29 sierpnia dębicki Rynek zamieni się w centrum muzycznych emocji.
Na scenie wystąpią zespoły „Kłusem z Blusem” oraz Milusion, które dostarczą publiczności koncertów pełnych pasji i energii. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie pożegnać lato w Dębicy.

Podczas wydarzenia prowadzona będzie zbiórka karmy dla Schroniska Miejskiego w Dębicy – połączmy muzyczną ucztę z pomocą potrzebującym zwierzętom.

Na parkingu przy Rynku odbędzie się także finał sezonu motoryzacyjnego Grupy Night Riders, który przyciągnie miłośników motoryzacji i mocnych wrażeń.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych – specjalne animacje i zabawy sprawią, że całe rodziny spędzą ten czas w wyjątkowej atmosferze.

Start o godzinie 17:00 na Rynku w Dębicy.
Zapraszamy na wspólne, radosne i pełne muzyki pożegnanie lata.

[adrotate group="10"]