Bądź aktywny bez względu na wiek! Nauka pływania dla seniorów w Dębicy

reklama

Wtorek, 04 Luty 2020

Burmistrz Miasta Dębicy Mariusz Szewczyk oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marta Pawełko-Tokarz przygotowali specjalną ofertę dla aktywnych seniorów z Dębicy – lekcje pływania w kompleksie krytych basenów przy ul. Piłsudskiego 19. Zajęcia odbywać się będą od momentu skompletowania grupy w poniedziałki od godziny 13.00 – 14.00 oraz w czwartki od 7.30 – 8.30. Lekcje prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów MOSiR w małych grupach w miłej i spokojnej atmosferze.

Pływanie stanowi bardzo dobrą formę aktywności fizycznej dla osób starszych – nie obciąża stawów ani kręgosłupa, dzięki czemu może być uprawiane w każdym wieku. Co więcej, poprawia kondycję, krążenie, wzmacnia serce i układ oddechowy, a także zapobiega otyłości. Wspólne uprawianie sportu daje również możliwość poznania nowych ludzi, z którymi można dzielić swoją pasję.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisania się w kasie biletowej do dnia 21 lutego. Z kartą DKS, KSPD i OKS każdy uczestnik może liczyć na zniżkę – 10 zł za każde zajęcia. Serdecznie zapraszamy!

Archiwum newsów

Źródło: http://debica.pl/aktualnosci/2020/02/badz-aktywny-bez-wzgledu-na-wiek-nauka-plywania-dla-seniorow-w-debicy