[adrotate group="5"]
Strona główna Artykuł Apel Nadleśnictwa Dębica dot. wypalania traw

Apel Nadleśnictwa Dębica dot. wypalania traw

[adrotate group="5"]
lasyNadleśnictwo Dębica zwraca się z prośbą o współpracę w zapobieżeniu powstawania pożarów lasów w czasie rozpoczynających się prac porządkowych i polowych oraz związanych z tym wypalaniem traw i pozostałości roślinnych w sąsiedztwie lasów.

ZOBACZ INFORMACJĘ

źródło: Powiat Dębica
[adrotate group="10"]