Ale się działo! Wciąż można zakupić cegiełkę i obejrzeć III Koncert Charytatywny „Miłość dociera wszędzie…”

Ale się działo! Miłość znowu opanowała Dębicę! Pogram III Koncertu Charytatywnego „Miłość dociera wszędzie…” naszpikowano atrakcjami. W tym roku graliśmy dla „Ośrodka Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego” działającego przy Stowarzyszeniu „Radość” w Dębicy. Passio Poland – „Klinika Doktora Misia” , Lady Fama Show, Klaun  Kropeczka, Złota Para i wiele innych. Wciąż można zakupić cegiełkę i otrzymać link do koncertu!

Na III Koncert Charytatywny „Miłość dociera wszędzie…” zaprosiła Publiczna Szkoła Podstawowa nr9 w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury.             Chcesz zobaczyć to niezwykłe widowisko? Cegiełki, po których zakupie otrzymasz link do koncertu dostępne są w „Dziewiątce”. Można również wesprzeć „Ośrodek Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego” wpłacając datek na konto.

  • Cegiełki do nabycia w PSP nr 9 w Dębicy, ul. Grottgera 3, tel.14 681 26 02 (po przekazaniu cegiełek udostępniony będzie link do koncertu)  Klasy lub całe grupy przedszkolne mogą obejrzeć koncert na lekcjach!
  • Osoby zainteresowane mogą dokonać wpłaty na: Konto Rady Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9: 37 1020 4405 0000 2702 0594 6233 z dopiskiem: koncert charytatywny i podaniem adresu mail na który zostanie udostępniony link do koncertu.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Miłość dociera wszędzie… w tym roku do „Ośrodka Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego”. Wykup cegiełkę i oglądaj koncert on-line!

 

Miłość dociera wszędzie… w tym roku do „Ośrodka Rehabilitacji Dzieci z Zaburzeniami Wieku Rozwojowego”. Wykup cegiełkę i oglądaj koncert on-line!